Plastové dveře - vstupní

Dveře z profilů TROCAL jsou vyráběné z toho nejmasivnějšího profilu, který se vyrábí. Díky této tuhosti Vám zaručujeme, že Vaše vchodové dveře budou vysoce odolné proti každodenní námaze i případným snahám lupičů a nejspíš Vás přežijí.

 

TROCAL vyvinul plastové profily splňující všechny požadavky na stavbu prvotřídních vchodových dveří. Důležitým aspektem je přitom stabilita a torzní tuhost konstrukce. Tu dosahujeme především zabudováním svařovatelných rohových spojek.

Rohové spojky mají za úkol pevné a velkoplošné spojení ocelové nebo hliníkové výztuže v rozích. U některých typů dveří TROCAL dosahujeme tuhosti srovnatelé s dveřmi hliníkovými.

Konstrukce je doplněna vysoce funkčním těsnícím systémem a širokou nabídkou příslušenství, hliníkových prahů od 15 do 45mm. Dveře odpovídají požadavkům normy DIN 18103 a garantují tímto zvýšenou odolnost proti vloupání.

Robustní plastové spojky svařené v rozích a kovová výztuž garantují stabilitu. Klika se štítkem, vložka a zámek vytvářejí promyšlený bezpečnostní systém. Univerzální systém pantů skrývá inovativní techniku. Vyniká stabilním a bezpečným uchycením křídla dveří. Vynikající izolační hodnoty jsou dosaženy perfektním těsnícím systémem a hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem. Individuálního designu jednotlivých dveří je možné dosáhnout především různými typy dveřních výplní.

 

Trocal InnoSafe

  • otevírání dovnitř i ven
  • design klasický, či elgance
  • jednokřídlé i dvojkřídlé
  • vstupní, vedlejší či balkonové
  • otevíravé, posuvné, nebo skládací
  • bílé, s dekorem dřeva DecoStyle, barevné AcrylProtect s vrstvou PMMA, nebo s hliníkovým opláštěním AluClip.

 

Prezentace dveřních výplní

 

https://www.peritoinfo.cz/prezentace/galerie.html

 

https://www.vptrend.cz/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=61&lang=cs