Dřevěná okna a dveře

Dřevěná okna a dveře tradičně, už po staletí patří k dobrému a kvalitnímu bydlení. Samozřejmě dnešní výplně stavebních otvoru jsou vyrobeny a povrchově upraveny nejmodernějšími technologiemi, v souladu s nejpřísnějšími evropskými normami (ČSN 746101).

 

Jsou vyráběna z kvalitních jehličnanových lemel lepených do třívrstvého hranolu, aby byla zabezpečena jejich stabilita a tvarová stálost. Na přání můžeme dodat i okna dubová, nebo okna z exotických dřevin.

 

  • odolná proti agresivnímu prostředí
  • materiál s tradicí a dlouhou životností v moderním zpracování
  • výborně tepelně-izolační a akustické vlastnosti
  • odolnost proti teplu i mrazu (neměkne a nekřehne)

 

Profil IV 68/60

tloušťka rámu i křídla 68mm okna jsou zhotovena z kvalitních lamel slepeny do třívrstvého hranolu zajišťujícího tvarovou stálost.

 

Kování ROTO

celoobvodové, dokonale přitlačuje křídlo do rámu, klika je čtyřpolohová a umožňuje zavírání, otevírání a sklápění křídla (ventilace)

 

Sklo

izolační dvojsklo - standardně 4-16-4 výběr skla dle Vašeho přání - ornamentní, zrcadlové, kouřové, bezpečnostní s širokým výběrem meziskelních příček tepelně i hlukově výborně izoluje podle provedení může být koeficient tepelného prostupu: kw=2,8 až 1,1 Wm-2K-1 zvuková izolace 32 až 50 dB.

 

Silikonový tmel

utěsňuje prostor mezi dřevem a sklem trvale a pružně, je odolný proti povětrnostním vlivům.

 

Okapnice

hliníková eloxonová ochrana před vniknutím dešťové vody.

 

Těsnění křídla

vysoce elastické celoobvodové těsnění, chrání před nepřízní počasí.

 

Impregnace a povrchová úprava

Glasurit, vodou ředitelné barvy, zajišťují dokonalý elastický vzhled, dlouhou životnost, snadnou údržbu a zdravotní nezávadnost.

 

Materiál

třívrstvá lepená lamela. OH 72 x 86, DH 72 x 145. Standardní nabídka smrk, meranti, na přání zákazníka dub, bor.