O NÁS

 

Od roku 2008 nabízíme našim zákazníkům kvalitní výrobky a služby:

 • okna, dveře vstupní i balkónové, prosklené stěny
 • střešní okna
 • garážová vrata
 • zdarma nezávaznou cenovou nabídku
 • zdarma zaměření s odbornou konzultací
 • dopravu na místo montáže
 • demontáž, montáž
 • utěsnění montážní spáry
 • odvoz a likvidaci starých oken
 • záruční a pozáruční servis
 • doplňky pro okna a dveře
 • parapety venkovní a vnitřní, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, dveřní výplně

  

Zajišťujeme kompletní realizace. Snažíme se vždy přizpůsobit individuálním požadavkům každého zákazníka. Dodržujeme sjednané termíny. Díky profesionálnímu přístupu je naše práce efektivní, levná a rychlá, nikdy však na úkor kvality. Provádíme veškeré stavební práce související s výměnou oken při rekonstrukcích, nebo se zabudováním oken do novostaveb.

 

Naše největší priorita je odborná montáž

 

Za správně namontované okno nelze považovat okno, které je pouze zapěněno ve stavebním otvoru.

Proto doporučujeme odbornou montáž pomocí systému i3 illbruck.

                

      plastová okna s tepelnými mosty               zateplený dům kde jsou dobře

                                                                    nainstalovaná plastová okna

 

Montážní pěna je pouze izolant, který je schopen absorbovat vodu. Pokud (hlavně v zimním období) nezabráníme vlhkosti, aby vnikala do izolantu a kondenzovala v rosném bodu stavby tak montážní pěna zvlhne a přestává izolovat. Jakmile nám prochladne prostor kolem okna stávají se špalety nejchladnějším místem v objektu (tzv. tepelný most) a vzdušná vlhkost neudělá nic jednoduššího, než že kondenzuje na takto vytvořeném tepelném bodě. Tím vznikne ideální prostředí pro tvoření plísní. Je pravda, že ne vždy se podaří, aby tento efekt byl viditelný, ale pokud se začnete tomuto tématu věnovat blížeji, budete nemile překvapeni kolik lidí tento problém trápí, jak kolem oken tak ve střešní konstrukci. Pokud si představíme stavbu, která je vhodně zateplena, vybavena těsnícími otvorovými výplněmi a má správně postavenou střechu s použitím parozábrany, tak se nabízí jako nejslabší místo okenní spára.

 

   

Rám okna s těsnícími fóliemi     Detail napojení exteriér            Detail napojení interiér

 

Utěsnění montážní spáry

 

 Je jednoduchý systém uzavření okenní spáry proti vnikání vlhkosti do prostoru mezi oknem a zdivem. Správně vytvořená montážní spára má zabraňovat vniku vlhkosti do izolace kolem oken a umožnit odvod případné vlhkosti, která se může do okenní spáry dostat zdivem. Pro investora, který má zájem uspořit co nejvíce peněz za energie a chce ochránit stavební konstrukci od nadměrné vlhkosti, by mělo být použití tohoto systému samozřejmostí. I když si většina investorů utěsňovací systém pořídí, stále se setkáváme i se zákazníky, kteří tento duležitý stavební prvek odmítnou. Většinou se stává překážkou pořizovací cena, která je zpravidla o trochu vyšší, než cena montáže. Pokud se investor rozhodne do stavby umístit okna, neměl by se snažit ušetřit na prvcích, které zvyšují tepelnou izolaci, protože při dlouhodobém trendu nárůstu cen energií se tento krok nevyplácí.  Doporučuji jednorázově zainvestovat stavbu a využít nejnovější technologie v oblasti izolací staveb a tím docílit dlouhodobě nízkých nákladů na vytápění.

  

Doufáme, že i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky. 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt